VABILO NA SKUPNI RODITELJSKI SESTANEK

Spoštovani starši,

vabim vas na skupni roditeljski sestanek, ki bo v torek, 15. novembra 2022, ob 17.00 v Športni dvorani Luče. Predavanje z naslovom KAKO VZGOJITI OTROKA V ZDRAVO IN ODGOVORNO OSEBNOST bo izvedel priznani klinični psiholog, dr. Aleksander Zadel. Dr. Zadel je sicer direktor Inštituta za osebnirazvoj C.A.R, je oče štirih otrok, predvsem pa zagovornik srečnih in odgovornih otrok. Zagovarja stališče, da je naloga odraslih, da otrokom priučimo delovne navade, občutek odgovornosti ter odnos do etike in vrednot, hkrati pa je treba otroku dopustiti biti »brezskrben« otrok,  ki zna doživeti zmago in poraz.
Od 16. 30 do 17. 00 bodo skupne govorilne ure. Tudi za učence s podružnice bodo govorilne ure v Lučah.
Dr Zadel predava po številnih šolah in prepričana sem, da bo navdušil tudi nas, zato vas  res vabim, da se udeležite našega skupnega srečanja.

Lep pozdrav,

 Andreja Urh

ravnateljica

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, NOVICE, ZA STARŠE. Zaznamek za trajno povezavo.