UČBENIŠKI SKLAD

IZBOR POTREBŠČIN ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021

Spoštovani starši!

Posredujem nekaj informacij v zvezi z nakupom delovnih zvezkov in šolskih potrebščin za naslednje šolsko leto.
1. triada
Komplet delovnih zvezkov za učence 1., 2. in 3. razreda smo naročili v šoli, po 15. avgustu 2020 pa jih boste prejeli domov. Delovni zvezki so za vas brezplačni, saj ceno pokrije MIZŠ. Razredničarke so vam posredovale seznam ostalih šolskih potrebščin, ki jih lahko nabavite po spletu (Mladinska knjiga, Kopija nova …) ali kupite v knjigarni. Sezname najdete na spodnjih povezavah.
>>>POTREBŠČINE LUČE<<<                           >>>POTREBŠČINE SOLČAVA<<<

>>>DELOVNI ZVEZKI LUČE<<<                   >>>DELOVNI ZVEZKI SOLČAVA<<<

4. in 5. razred
Zaradi menjave gradiv (drug delovni zvezek za slovenščino; namesto delovnega zvezka za NIT praktično gradivo) smo komplet delovnih zvezkov (vključno z angleščino) za učence 4. in 5. razreda naročili v šoli, po 15. avgustu 2020 pa jih boste prejeli domov.
Razredničarke so vam posredovale seznam ostalih šolskih potrebščin, ki jih lahko nabavite po spletu (Mladinska knjiga, Kopija nova …) ali kupite v knjigarni. Sezname najdete na spodnjih povezavah.
>>>POTREBŠČINE LUČE<<<                        >>>POTREBŠČINE SOLČAVA<<<

>>>DELOVNI ZVEZKI LUČE<<<                >>>DELOVNI ZVEZKI SOLČAVA<<<

6.–9. razred
Vse delovne zvezke in šolske potrebščine za učence od 6. do 9. razreda naročite starši sami – po spletu ali v knjigarnah. Knjigarna Petka iz Mozirja je pripravila sezname gradiv tudi v fizični obliki in jih bodo učenci prinesli domov. Sezname najdete na spodnjih povezavah.
>>>DELOVNI ZVEZKI<<<                               >>>ŠOLSKE POTREBŠČINE<<<

Naročanje po spletu
KOPIJA NOVA

>>>UČBENIKI<<<        Učbenike si učenci v šoli izposodijo.

Če se pojavijo kakršna koli vprašanja ali nejasnosti, pokličite v šolo.

Skrbnica Učbeniškega sklada:                                               Ravnateljica:
Simona Funtek                                                                         Andreja Urh