Spanje v šoli

Leto se je hitro obrnilo in prišel je težko pričakovan dan, ko učenci 1. in 2. razreda preživijo noč v šoli. 8. 10. 2015, so se učenci ob 18. uri vrnili v šolo in dogodivščina se je lahko pričela.sola sept okt 234Najprej smo si vsi pripravili ležišča, nato pa se z naglavnimi lučkami odpravili do UPOKOJENSKE BAJTE, kjer nas je čakala pravljičarka. Za nas je pripravila pravljico o kruhu, z naslovom, ŠTRUČKA. Po poslušanju smo pokušali različne vrste kruha in zraven pili domači čaj. Pravljičarja Ančka nas je pogostila z domačimi jabolki in jabolčnimi krhlji. Prav zanimiv je bil odhod proti šoli, saj je na Luče želegla tema. Precej so nam pomagale naglavne lučke. Na poti smo se ustavili še v pekarni in pozdravili peka, ki je pričel z delom. Pesem nas je spremljala vse do šole, kjer smo se preoblekli v pižame. Sledil je pižama party. Kako je bilo zabavno! Čas je hitro tekel in že je bila na vrsti večerja, po večerji pa še risanka. Utrujeni in polni novih doživetij smo se ob xy uri odpravili spat.

Vas zanima, kaj vse se dogaja ponoči na šoli? Nič vam ne povemo, kajti to mora doživeti vsak sam! Imeli pa smo se superkulfantastično.

(Skupno 199 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.