PROJEKT »RASTEM S KNJIGO«

Sedmošolci so v okviru nacionalnega projekta spodbujanja bralne kulture  »Rastem s knjigo«, ki ga pripravlja Javna agencija za knjigo RS v sodelovanju s splošnimi knjižnicami, 20. 5. 2021  obiskali Knjižnico Mozirje. Cilj tega projekta je omogočiti sedmošolcem, da na zanimiv način spoznajo, kaj vse ponuja splošna knjižnica, in da postanejo njeni samostojni uporabniki. Po predstavitvi splošne knjižnice in vzajemnega kataloga COBISS ter njegove uporabnosti so bili deležni tudi predstavitve muzejske zbirke Mozirje in Mozirjani, kjer so z zanimanjem z g. Matijem zavrteli čas nazaj in si ogledali predmete iz življenja naših prednikov. Vsak sedmošolec je dobil  v last knjigo Kako dolg je čas, avtorja Mateta Dolenca.

Karmen Oset

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.