Košarkarice na državnem četrtfinalu

Mlajše deklice so se še šesto leto zapored uvrstile na državno tekmovanje v košarki. Na državnem četrtfinalu v Sladkem Vrhu so igrale zelo dobro in osvojile 2. mesto.

Najprej so premagale zmagovalno ekipo Mariborskega področja, domačo ekipo iz OŠ Sladki Vrh. Na naslednjem srečanju proti ekipi iz II. OŠ Celje pa so bile Celjanke premočne nasprotnice za naše punce, ki so tako doživele šele svoj  prvi poraz v tem šolskem letu. Iskrene čestitke dekletom za prikazane igre in za končno delitev 10. mesta v državi.
Ekipo so sestavljale naslednje učenke: Zala Zamernik, Ana Strmčnik, Tjaša Dešman, Nika Čerček, Janja Robnik, Maruša Strmčnik,Ema Moličnik,  Meta Robnik, Maja Robnik, Anja Pančur, Tina Zamernik, Ajda Robnik in Meta Suhodolnik.

(Skupno 349 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.