Državni prvak in državni prvaki

V sredo, 6. marca 2019, je bilo na Krvavcu državno tekmovanje v smučanju.

Naši učenci se ga vedno z veseljem udeležujejo in tako je bilo tudi letos. Letos so ekipo sestavljali:  osmošolci Tina Zamernik, Tom Zamernik in  Blaž Klemenšek ter devetošolci Maj Dogaris, Tjaša Dešman in Zala Zamernik. Krvavec je ob prihodu ponujal lepe razglede okoliških vrhov in ugodno smuko, a pred tekmo so se pogoji za smučanje popolnoma spremenili, kajti pobočja so se zavila v gosto meglo. To pa ni zmotilo naših tekmovalcev, pogumno so se borili med količki in dosegli vrhunske rezultate.

BLAŽ KLEMENŠEK JE DRŽAVNI PRVAK!

OŠ BLAŽA ARNIČA LUČE JE EKIPNO ŽE ČETRTIČ ZAPORED DRŽAVNI PRVAK!

ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM IN MENTORJU RAJKU RUDNIKU, ČESTITKE IN ZAHVALA PA TUDI ALEŠU KLEMENŠKU TER TOMAŽU ROBNIKU!

(Skupno 316 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.