AKTIVNOSTI MLADIH GASILCEV

MK_izlet_2022_5Mladi gasilci smo se v mesecu septembru začeli aktivno pripravljati na tekmovanje mladine Gasilske zveze Zgornje Savinjske doline, ki je potekalo 24. septembra na Rečici ob Savinji. Tekmovanja so se udeležile štiri ekipe – pionirji, pionirke, mladinci in mladinke. Pionirke in mladinke so osvojile 1. mesto, pionirji 3. mesto, mladinci pa 5. mesto. Tri ekipe (pionirk, pionirjev in mladink) so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki je potekalo en teden pozneje, 1. oktobra, na Rečici ob Savinji. Na regijskem tekmovanju so pionirji in mladinke osvojili 5. mesto, pionirke pa so se uvrstile na 7. mesto.
V soboto, 15. oktobra, smo mladi gasilci odšli na zaslužen izlet. Na Igu smo si ogledali Izobraževalni center za zaščito in reševanje, nato pa smo se dobro razgibali in zabavali v trampolin parku Woop! Po prihodu nazaj v Luče smo se v gasilskem domu okrepčali z okusnimi picami.

Špela Kumer

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.