TETKA JESEN

20231026_153327V četrtek, 26. oktobra 2023, je bilo v vrtcu prav posebno jesensko vzdušje. Obiskala nas je Tetka jesen. Vse štiri skupine vrtca smo pripravile praznovanje jeseni s starši. Otroci so si izdelali denarnice za »kupovanje« jesenskih dobrot na tržnici.

Skupaj s starši smo se odpravili na krajši sprehod, kjer so nas čakala pisma in določene naloge. Pred tem smo se pred šolo ogreli s pesmijo »Ču ču va«. Po opravljenih nalogah smo se vrnili na šolsko igrišče, kjer nas je pričakala Tetka jesen. Oblečena je bila v jesenska oblačila, na rami je imela koš poln dobrot. Pripovedovala nam je o svojem delu, ki ga ima v tem času veliko. Otroci so jo navdušeno poslušali in jo v zameno zapeli pesmico. Sledila je tržnica z jesenskimi dobrotami in prijetno druženje.

Jasmina Prepadnik

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, NOVICE, VRTEC z značkami . Zaznamek za trajno povezavo.