Spanje v šoli

V ponedeljek 2. 10. 2017, so se učenci 1. in 2. razreda udeležili spanja v šoli. Kar 19 se jih je ob 18. uri vrnilo v šolo. Opremljeni s spalnimi vrečami, odejami, medvedki, zajčki in najlepšimi pižamami, so bili pripravljeni na noč dogodivščin. Najprej smo si pripravili spalni prostor, zaplesali ob zvokih glasbe, se oblekli in odpravili na Prode do Vlcerske bajte. Tam nas je pričakala gospa Anica Podlesnik, ki nam je prebrala zgodbo o Štručki in nam postregla z odličnimi domačimi dobrotami. Popili smo še topel čaj in se s pomočjo naglavnih lučk odpravili nazaj proti šoli. Spremljala nas je vesela pesem. Obiskali smo še peke v Pekarni Rednak, ki so nam dali tople žemljice, nato pa smo se vrnili v šolo. Preoblekli smo se v pižame in sledila je modna revija. Joj, kako smo uživali! Po modni reviji smo imeli večerjo, nato pa umivanje zob in skok v spalne vreče. Kljub vsem dogodivščinam in težkimi očmi, nikakor nismo mogli zaspati, zato smo si privoščili še eno pravljico in ……..ZZZZZZZZZZZZZZ do sedme ure zjutraj. Juhuhu, ta noč bo ostala v naših srcih za vedno!!!     (slike so v galeriji)

Saša Vrabič

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.