Skupni roditeljski sestanek

VABILO

Spoštovani starši,
vabimo vas na skupni roditeljski sestanek, ki bo v torek, 10. 11. 2015, ob 16. 30 v jedilnici šole. Predavanje nosi naslov Ulica v otroški sobi – Varna raba interneta in mobilnih naprav in bo izvedeno v okviru projekta www.safe.si, ki sledi svojemu poslanstvu informiranja in izobraževanja staršev, učiteljev ter učencev o možnih ukrepih in zaščiti otrok ter mladostnikov na internetu. Predaval nam bo dr. Benjamin Lesjak, predavatelj pri www.safe.si, pravnik in strokovnjak za varstvo zasebnosti in druga pravna vprašanja rabe interneta.

Pred sestankom bo od 16.00 do 16.30 za starše otrok razredne in predmetne stopnje skupna govorilna ura.

Lepo vabljeni                                                                                                     Andreja Urh                                                                                                                                               ravnateljica

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE, OBVESTILA. Zaznamek za trajno povezavo.