Pohod na Kisovec

V sredo, 4. 10. 2017, so se učenci 1. in 2. razreda ter 1., 2. in 3. razreda POŠ Solčava odpravili na jesenski pohod na Kisovec. Z avtobusom in kombijem smo se odpeljali do razcepa za Kisovec. V nahrbtnike smo si dali šolsko malico in naš pohod se je začel. Na poti smo opazovali jesenski gozd, peli pesmice, se smejali in si pripovedovali dogodivščine. A naši želodčki so nas začeli opozarjati, da jih moramo napolniti, zato smo si vzeli čas za malico. Polni energije smo nadaljevali pot, a malo pred ciljem so nas prestrašile dežne kaplje, zato smo hitro stekli pod drevesa. Malo smo počakali, se posladkali in tako pregnali dežne kaplje. Pot nas je kmalu pripeljala do končne postaje – Kisovca. Odprli smo nahrbtnike in se posladkali, nato pa je bil čas za igro. Spet je začel padati dež, zato je igra najprej potekala pod streho, nato pa smo tekali in se lovili kar po dežju. S praznimi nahrbtniki, polnimi želodčki in novimi dogodivščinami smo se odpravili nazaj proti avtobusu. Čeprav nam vreme ni bilo naklonjeno in nas je sonček obiskal šele po prihodu v šolo, smo se na jesenskem pohodu imeli zelo lepo. Utrinke s pohoda si lahko ogledate v galeriji.

Špela Kumer

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.