Otvoritev športne dvorane

Spoštovani starši,

vabimo vas na OTVORITEV ŠPORTNE DVORANE LUČE

ki bo v petek, 10. 1. 2020, ob 16. uri.

Prireditve se bo udeležil tudi predsednik RS, Borut Pahor, zato vas zaradi spoštovanja protokolarnih pravil prosimo, da ste v dvorani najkasneje ob 15.45.

 Učenci bodo imeli ta dan pouk oz. dan dejavnosti od 10.00 do 16.00. Prevozi bodo zjutraj dve uri kasneje kot običajno. Ob 16.00  vas vabimo, da se nam pridružite v  športni dvorani, kjer bomo otvorili novi športni center. Popoldanskih šolskih prevozov načeloma ne bo, če pa se ne boste udeležili otvoritve in vaš  otrok ne bo imel prevoza domov, naj to sporoči do srede, 8. 1. 2020, svoji razredničarki, da bomo uredili prevoz.

Vljudno vabljeni!

(Skupno 350 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.