Izšel je februarski Nagajivc

Po dveh mesecih premora se vam zopet oglašam. Med šolanjem na daljavo sem si vzel malo počitnic, kar pa za vas učenci nikakor ne velja. Menda ste zelo pridno delali naloge, ki so vam jih pošiljale učiteljice in ste v tem času postali že pravi računalniški mojstri. Učenci 1. triade so že mesec dni v šoli in v zadnjem tednu februarja so se zelo razveselili ostalih učencev, ki so se jim pridružili. Korona nam jo je pošteno zagodla in upajmo, da je temu sedaj konec in se bomo iz dneva v dan, iz tedna v teden, srečevali na šolskih hodnikih.
V tokratni številki nagajivca boste lahko prebrali
veliko zanimivega, saj je februar mesec, ko se dogaja veliko stvari.
Uživajte v prebiranju!

>>>beri naprej<<<

(Skupno 167 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.