Dediščina gre v šole

Spoštovani,

preteklost nas oblikuje… pomaga nam stopati v prihodnost in kaže nam varno plovbo na poti vsakodnevnih izzivov. S tem razlogom učenci in otroci ter uslužbenci OŠ Blaža Arniča Luče že nekaj let sodelujemo v projektu Dediščina gre v šole in tako ohranjamo spomin na bogato izročilo naših prednikov.
DediscinaVljudno Vas vabimo, da se nam pridružite na prireditvi, kjer bomo predstavili drobce kulturne dediščine v domačem kraju, ob 115-letnici rojstva pa bomo obudili tudi spomin na našega rojaka, skladatelja Blaža Arniča.

Veselimo se našega skupnega srečanja.

Učenci OŠ Blaža Arniča Luče, otroci iz vrtca ter kolektiv
Ravnateljica: Andreja Urh

(P.S.V primeru slabega vremena bo prireditev v kulturni dvorani.)
(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v OBVESTILA. Zaznamek za trajno povezavo.