ČUDOVITO DOPOLDNE Z ANJO ŠTEFAN

20230920_124106Uvod v bralno značko je na naši šoli vsako leto poseben dogodek, saj v goste povabimo kakšnega literarnega ustvarjalca, kar je vedno dobra popotnica v bralno sezono, obisk znanega književnika pa je nedvomno dodatna motivacija za branje. V sredo, 20. septembra 2023, smo imeli priložnost spoznati pesnico, pravljičarko in pripovedovalko zgodb Anjo Štefan. Navdušeni smo bili nad njenim nastopom, saj nas je s svojim prelepim glasom začarala, tako da smo z njo poleteli v svet domišljije in bi v njeni družbi radi še kar ostali. Verjamem, da je s svojim nastopom prepričala tudi kakšnega trdovratnega nebralca, vsem ostalim pa pokazala čudovit zgled življenja s knjigami.

Simona Funtek

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.