Cicido-Koncert pevskih zborov

OBVESTILO STARŠEM                                                                               Spoštovani,

v četrtek, 4. 4. 2019, bo ob 17.00 v Športni dvorani Mozirje 60. revija šolskih pevskih zborov Zgornje Savinjske doline. Pevci bodo odšli v Mozirje ob 14.00, domov pa se bodo vrnili med 19.00 in 19.30. Pevci bodo imeli pred nastopom tonske vaje z orkestrom Big banda slovenske vojske, ob 17.00 bo prvi nastop, ob 17.45 pa bo drugi del koncerta, kjer bodo nastopili združeno vsi zbori. Ta delovni dan bo za pevce precej naporen, zato smo se odločili, da se bo v četrtek za vse  učence pričel pouk ob 9.50. Realizirali bomo prvih pet ur po urniku. Šolski kombiji in avtobusi bodo zjutraj pripeljali v šolo od 9.20 do 9.45 in ob prihodu bodo imeli vsi učenci malico. Tudi učenci iz vasi naj pridejo v šolo ob 9.40. Kosilo bo ob običajnem času (ob 12.15 za razredno stopnjo, ob 13.05 za predmetno stopnjo). Popoldanski prevozi za učence, ki ne pojejo v zboru, bodo kot običajno ob 14.10. Za učence I. triade, ki doma nimajo varstva, bo od 7.30 do 9.50 organizirano jutranje varstvo. Starše pevcev prosimo, da pridete zvečer po otroke v Luče ali pa se dogovorite, da bo otrok izstopil z avtobusa na Črni, v Strugah ali  pri Rogačkem mostu. Poličnik bo zvečer peljal učence do Solčave.

Lep pozdrav in vabljeni na koncert v Mozirje.                                                    Andreja Urh                                                                                                                                       RAVNATELJICA

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.