Božični bazar

Predzadnji delovni dan v koledarskem letu smo organizirali božični bazar. V prvem delu so se v kulturnem programu predstavili štirje šolski pevski zbori – Cici OPZ, otroški pevski zbor, mladinski pevski zbor ter otroški pevski zbor POŠ Solčava. Glasbeni del je s citrami obogatila Meta Suhodolnik, ples snežink so zaplesale drugošolke, s plesom pa so se predstavile tudi starejše učenke, ki obiskujejo plesni tečaj. Babica Zima – Ana Strmčnik, je pripovedovala zanimive zgodbe, celoten program pa sta povezovala Nace Robnik in David Robnik. V drugem delu druženja učencev, otrok iz vrtca, zaposlenih, staršev, starih staršev in drugih obiskovalcev pa je bilo živahno v jedilnici šole, kjer je bil božični bazar. Stojnice so bile polno različnih novoletnih okraskov, domačih bonbonov, peciva, našli so se domači rezanci, čaji in zdravilni sirupi…    (slike so v galeriji)

S prostovoljnimi prispevki smo šolski sklad obogatili za 1.481, 00 €, za kar se vsi zelo lepo zahvaljujemo.

Učenci, otroci iz vrtca in kolektiv OŠ Luče

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.