Zaprtje šol in vrtcev

Spoštovani,

preko medijev smo obveščeni, da se s ponedeljkom zapirajo vse šole in vrtci po Sloveniji. Na nadaljnja navodila še čakamo in takoj ko bo možno, boste preko eAsistenta dobili nadaljnja navodila.
Za soboto, 14. 3. 2020, je odpovedana udeležba naših mladih planincev na Arničevem pohodu.
Ponovno vas prosimo, da svoje otroke opozarjate na ustrezno higieno umivanja rok in higieno kašlja ter redno spremljate njihovo zdravstveno stanje. Posebej pozorni bodite tisti, ki ste se v zadnjih tednih zadrževali v tujini ali na mestih, kjer so že oboleli. V primeru znakov bolezni odreagirajte po navodilih NIJZ, kajti le tako bomo omejevali širitev bolezni.

Andreja Urh
ravnateljica

(Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.