POHOD NA GORO OLJKO

IMG_3582V soboto, 20. 4. 2024 smo mladi planinci, v sodelovanju s Planinskim društvom Luče, izvedli pohod na Goro Oljko.

Pohoda se je udeležilo 10 mladih planincev iz Luč in 8 iz Solčave, v spremstvu mentorice in članov Planinskega društva Luče. Z avtobusom smo se odpeljali do železniškega prehoda v vasi Podgora, nato pa nas je čakala 1 uro in pol dolga Martinova pot do cilja, Gore Oljke. Nezahtevna Martinova pot nas je vodila po travniku in gozdu. Pri planinskem domu na Gori Oljki je bilo zelo zabavno. Privoščili smo si malico iz nahrbtnika ali topel obrok ter se posladkali z okusnim točenim sladoledom. Pridno smo izpolnili planinske dnevnike, nato pa smo se igrali in uživali. Sledil je spust po drugi poti do Šmartnega ob Paki in avtobusa, nato pa pot nazaj do Luč.

Špela Kumer, mentorica planinskega krožka

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.