UČBENIŠKI SKLAD

IZBOR POTREBŠČIN ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

Spoštovani starši!

Šolsko leto se končuje in počasi je že treba razmišljati o nakupu gradiv za šol. l. 2021/22. Posredujem nekaj informacij.

• 1. triada

Komplet delovnih zvezkov za učence 1., 2. in 3. razreda smo naročili v šoli, prvošolci bodo komplet prejeli domov že konec junija 2021, ostali pa po 15. avgustu. Komplet delovnih zvezkov plača MIZŠ.

Šolske potrebščine nabavite starši sami.

IZBOR DELOVNIH ZVEZKOV (LUČE in SOLČAVA)

ŠOLSKE POTREBŠČINE LUČE

ŠOLSKE POTREBŠČINE SOLČAVA

• 4. in 5. razred

Zaradi menjave gradiv (drug delovni zvezek za slovenščino; namesto delovnega zvezka za NIT praktično gradivo) smo komplet delovnih zvezkov (vključno z angleščino) za učence 4. in 5. razreda naročili v šoli, po 15. avgustu 2021 pa jih bodo prejeli domov.
Šolske potrebščine nabavite starši sami.

IZBOR DELOVNIH ZVEZKOV (LUČE IN SOLČAVA)

ŠOLSKE POTREBŠČINE LUČE

ŠOLSKE POTREBŠČINE SOLČAVA

• 6.–9. razred

Vse delovne zvezke in šolske potrebščine  nabavite starši sami – v knjigarnah ali na spletu.

IZBOR DELOVNIH ZVEZKOV

ŠOLSKE POTREBŠČINE

PONUDBE ZALOŽB IN KNJIGARN

IZBOR UČBENIKOV

Učbenike si učenci v šoli izposodijo. V primeru nejasnosti pokličite v šolo.

Skrbnica Učbeniškega sklada:                                               Ravnateljica:
Simona Funtek                                                                          Andreja Urh