Zdravje v vrtcu

Tudi v letošnjem šolskem letu 2019/2020 bo vrtec Luče in Solčava sodeloval v programu Zdravje v vrtcu. Rdeča nit letošnjega programa je “POČUTIM SE DOBRO”.

POIŠČIMO MUCIN DOM

Odpravili smo se na potep k muci copatarici. Veliko ovir nas je pričakalo na poti. Z  dobro voljo in gibalnimi spretnostmi smo jih premagali in končno prispeli do mucine hiške.

SLAVNOSTNO KOSILO

V decembru smo si okrasili mizo in izdelali pogrinjke. Med čakanjem na kosilo smo poslušali božično instrumentalno glasbo. Komaj smo čakali polne krožnike… no pa dober tek.

Otroci vrtca Luče in Solčava so sodelovali v programu Zdravje v vrtcu. Letos smo otroke spodbujali k medgeneracijskem sodelovanju in druženju. Dejavnosti, ki smo jih izvajali v posameznih skupinah, si lahko ogledate v spodnjih poročilih.

Zdravje v vrtcu – skupina BIBE

Zdravje v vrtcu – skupina POLŽKI