SOLČAVA – MUCE

SPET SMO V VRTCU
25. 1. 2021 smo končno dočakali dan, ko smo se po dolgem času spet vsi vrnili v vrtec.Na vrtčevskem igrišču nas je pričakalo veliko snega, zato smo prvi teden veliko časa preživeli zunaj, kjer smo se sankali, “lopatkali” in uganjali norčije na snegu.Pogovarjali smo se o ptičkih. Izdelali smo si ptičje hišice, katere so otroci odnesli domov. Pred praznikom ljubezni smo izdelovali srčke in valentinove voščilnice.Tudi na pust smo se pripravljali. Izdelali smo si pisane klobučke. V torek, 16. 2. 2021 smo rajali v maskah in se v pustni povorki podali skozi Solčavo.

UVAJALNI MESEC SEPTEMBER PRI MUCAH
V uvajalnem mesecu septembru smo v naši skupini izvajali različne dejavnosti, preko katerih smo se spoznavali in se navajali drug na drugega. Veliko smo se igrali, likovno ustvarjali, prebirali kratke pravljice, plesali in prepevali že znane pesmice. Tudi vreme nam je bilo naklonjeno, zato smo veliko časa preživeli zunaj, na vrtčevskem igrišču ali pa smo se podali na krajše sprehode v okolico vrtca.

(Skupno 1.200 obiskov, današnjih obiskov 1)