Zagotovitev učenja na daljavo

Spoštovani starši!

Zaradi priprave učenja na daljavo je potrebno čim prej vzpostaviti pogoje za komunikacijo v vsemi starši in učenci. Zato bodo danes otroci staršem tistih otrok, ki še nimajo aktivnega eAsistent računa prinesli domov prijavne (GDPR) kode. Prosimo Vas, da čim prej izpeljete prijavni postopek, da vam bomo lahko preko e-pošte  pošiljali vse informacije. Podjetje eŠola bo v tej situaciji vse dodatne pripomočke eAsistenta, ki jih bo šola potrebovala za komunikacijo in delo na daljavo z učenci in s starši zagotovila brezplačno.
Splošne informacije glede pouka v prihodnjih dneh bodo dostopne tudi na spletni strani šole.

Bodite zdravi!
Andreja Urh

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.