Začenja se …..

Začenja se šolsko leto 2019/2020. Brezskrbni poletni meseci so hitro minili in verjamem, da  z začetkom šolskega leta polni energije in optimizma  vstopamo v vsakodnevno delo. Okrog šole v Lučah je bilo poletje zaradi gradnje športne dvorane in sanacije vrtca kar živahno, tudi na začetku šolskega leta se bomo še srečevali z gradbinci, zato še vedno velja opozorilo o upoštevanju pravil pri gibanju okrog šole. Na šoli v Lučah in Solčavi bo v tem šolskem letu 180 učencev in 78 otrok v štirih oddelkih vrtca v Lučah ter kombiniranem oddelku v Solčavi.

Vsem, najmlajšim v vrtcu, učencem, uslužbencem šole ter staršem, želim zadovoljno ter  uspešno šolsko leto 2019/20, ki naj prinese veliko novih znanj in dobrega medsebojnega sodelovanja ter razumevanja.

Andreja Urh
RAVNATELJICA