Vabilo na roditeljske sestanke

Spoštovani,

vabim Vas na razredne in skupni roditeljski sestanek, ki bodo v TOREK, 24. 9. 2019. Letos smo se odločili, da izvedemo to dejavnost v enem dnevu, in sicer po naslednjem časovnem razporedu:

  • ob 16.00 v matičnih učilnicah razredni roditeljski sestanki za RAZREDNO STOPNJO (Tudi za učence iz Solčave bodo sestanki v Lučah, in sicer za starše učencev 1. in 2. razreda v učilnici slovenščine, za starše učencev 3. in 4. razreda pa v učilnici glasbe.),
  • ob 17.00 v kulturni dvorani v Lučah SKUPNI roditeljski sestanek z naslovom RADOSTI IN PASTI SODOBNE TEHNOLOGIJE (Predavatelj bo priznani terapevt dr. Miha Kramli.),
  • po končanem skupnem sestanku (predvidoma okrog 18.00) bodo razredni roditeljski sestanki za PREDMETNO STOPNJO (Za starše šestošolcev bo sestanek v učilnici glasbe, za starše sedmošolcev v učilnici angleščine, za starše osmošolcev v učilnici tehnike, za starše devetošolcev pa v učilnici matematike.).

Lepo Vas pozdravljam in upam, da se boste udeležili našega srečanja v čim večjem številu.

Andreja Urh
RAVNATELJICA

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.