RAZISKOVANJE POTOČKE ZIJALKE

IMG_20221006_105339V četrtek, 6. oktobra 2022, smo se učenci 7. razreda odpravili k Potočki zijalki. Avtobus nas je pripeljal do kmetije Rogar, nato pa smo se podali na pot. Po uri hoda smo prišli do Potočke zijalke in najprej je sledilo okrepčilo, nato pa smo odšli raziskovat jamo. Gal in Alen sta nam povedala nekaj podatkov o jami ter njenem odkrivanju. Ko je potekel čas za odmor smo se odpravili nazaj po poti, ki je potekala tik po slovensko-avstrijski meji in tako smo končali pri Sv. Duhu. Vrnili smo se do kmetije Rogar, kjer nas je že čakal avtobus in v šolo smo se vrnili utrujeni, pa tudi veseli, ker smo prišli varno in uspešno nazaj.

sedmošolka Vita Funtek

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, ŠOLA. Zaznamek za trajno povezavo.