Zdravstveno letovanje v Savudriji

ZDRAVSTVENO LETOVANJE V SAVUDRIJI
              od 26. 7. do 5. 8. 2019
Medobčinsko društvo prijateljev mladine Celje tudi v letošnjih poletnih počitnicah organizira zdravstveno letovanje otrok iz naše doline. Letuje lahko 57 otrok iz Zg. Savinjskih občin. Doplačilo staršev znaša 122,30 evrov. V ceno letovanja je vključen polni penzion z malicami, bivanje, prevoz, vzgojitelji, zdravstveni kader, osnovno zavarovanje otrok, plavalni tečaji, kulturne, športne, zabavne delavnice oz. aktivnosti po programu. Letovanje je namenjeno pogosteje obolelim otrokom, katerih izbor opravijo zdravniki (po navodilih ZZZS naj bi otroku potrdili zdravstveno letovanje, če je v preteklem letu vsaj 2-3x obiskal zdravnika ali bil hospitaliziran). V primeru prevelikega števila prijav bomo poleg mnenja zdravnika upoštevali tudi socialni položaj otroka in družine ter ali je otrok že bil kdaj na letovanju.
Za prestop meje morajo otroci imeti osebno izkaznico ali potni list.
Prijavnico dobite pri šolski svetovalni delavki, ki jo otrok izpolnjeno vrne v šolo  do ČETRTKA, 16. 5. 2019.
Polona Škrubej,
šolska svetovalna delavka
(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.