Zaključna ekskurzija 1. triade

Letos smo se učenci in učitelji 1. triade opravili na zaključno ekskurzijo v Maribor. Že sama pot je bila zelo prijetna, saj smo lahko opazovali čudovito naravo. Na avtobusu smo se zabavali s petjem in šalami. V Mariboru smo si najprej ogledali Lent in nato odšli v Lutkovno gledališče. Kako je bilo zanimivo! Pri pedagoški uri smo spoznali različne lutke in jih lahko tudi prijeli. Lutkarica nam je pokazala oder in nam povedala , kako nastanejo lutkovne predstave. Ogledali smo si tudi lutkovno predstavo Kaj pa če…. Bili smo navdušeni. Maribor je zelo lepo mesto, kar smo lahko opazili, ko smo se sprehodili čez center mesta, vse do mestnega parka. Akvarij in terarij Maribor nas je navdušil z različnimi živalmi. Nekateri z navdušenjem, drugi s strahom, smo se pomikali od akvarija do akvarija, od terarija do terarija. Naš obisk Maribora smo zaključili na igralih v mestnem parku. Imeli smo se lepo!   >>>slike so v galeriji<<<

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.