Tekmovanje iz angleškega jezika

Tudi letos je potekalo tekmovanje iz angleškega jezika za osmošolce, ki ga organizira Slovensko društvo učiteljev angleškega jezika Iatefl Slovenija. Poteka na dveh ravneh – šolski in državni. Šolskega tekmovanja se je udeležilo 9 učencev. Največ točk sta dosegla Daniel Kladnik in Luka Moličnik, ki sta se tudi uvrstila na državno tekmovanje. Daniel Kladnik je osvojil zlato priznanje; med 350 udeleženci je osvojil visoko 8. mesto. Tudi Luka Moličnik je odlično zastopal našo šolo in osvojil bronasto priznanje.

Iz devetega razreda je na šolskem tekmovanju sodelovalo 9 učencev. Bronasto priznanje je prejel Jaka Zamrnik in bil tudi izbran za regijsko raven. Osvojil je srebrno priznanje; za sodelovanje na državnem tekmovanju mu je zmanjkala samo ena točka.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!
Simona Moličnik

 

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, NOVICE, OBVESTILA. Zaznamek za trajno povezavo.