Skupni roditeljski sestanek

Vabimo Vas na skupni roditeljski sestanek, ki bo v torek, 14. 11. 2017, ob 16.00 v jedilnici  lučke šole. Tema srečanja je Ne meč’mo hrane stran, izvajalci pa bodo društvo Ekologi brez meja. V dopoldanskem času si bodo starejši otroci ogledali film o nevestnem ravnanju s hrano, mlajši pa bodo skupaj z vzgojiteljicami in razredničarkami tudi spregovorili o tej temi.

Po končanem sestanku bo možnost individualnih govorilnih ur.

Vabljeni                                                                                           Andreja Urh                                                                                                                        ravnateljica

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.