Pouk za učence I. triade

Spoštovani,

obveščam Vas, da je z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja (Uradni list RS, št. 00727-6/2020, dne 13. 5. 2020) s ponedeljkom, 18. 5. 2020, zagotovljen pouk v šolskih prostorih za učence I. triade, za učence od 4. do 9. razreda  pa pouk poteka še naprej na daljavo.

Pouk bo potekal pod pogoji, ki jih od nas zahteva MIZŠ, ZRSŠ in NIJZ. Dopolnitve hišnega reda so objavljene na spletni strani šole.

S poukom bomo začenjali tako kot do sedaj ob 8.00, končali pa ob 12. 30 in takrat bodo tudi prevozi domov (o uri odhodov od doma boste starši obveščeni preko eAsistenta).

Učenci – pešci naj pridejo v šolo ob 7. 50.

Še enkrat bi vas želela opozoriti, da lahko obiskujejo pouk v šoli samo zdravi otroci in da morajo prinesti v ponedeljek, 18. 5. 2020, podpisano IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V ŠOLO.

Lep pozdrav, veliko zdravja in najmlajšim učencem čim bolj uspešen začetek pouka v šolskih prostorih, ostalim učencem pa še naprej uspešno pri delu na domu.

Andreja Urh, ravnateljica