PLANINSKI POHOD GRMADA – TOLSTI VRH – CELJSKA KOČA

V soboto, 9. 10. 2021, se je 28 mladih planincev z mentoricami in planinci iz društva odpravilo na jesenski planinski pohod. Z avtobusom smo se odpeljali do parkirišča pod celjskim gradom. Nato smo se odpravili na pot. Hodili smo po lahki z listjem prekriti gozdni poti. Nekaj časa smo hodili vsi skupaj, nato smo se razdelili v dve skupini. Najmlajši planinci so obrali lažjo in krajšo pot pod Grmado. Starejši planinci pa so se po strmi gozdni poti povzpeli na Grmado. Skupini sta se ponovno združili na Pečovnikovi koči, kjer smo si privoščili malico iz nahrbtnika in topel čaj. Pot nas je vodila naprej na Tolsti vrh vse do Celjske koče. Na Celjski koči je bilo zelo zabavno. Otroci so uživali in se igrali na igralih. Privoščili smo si topel obrok in sladkarije iz nahrbtnika. Utrujeni, s polnimi nahrbtniki kostanja, ki smo ga nabrali med potjo, smo se vrnili do avtobusa in odpravili proti domu.

Matijovc Katja
(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE z značkami , , . Zaznamek za trajno povezavo.