Drobtinica 2015

DSC_0303Na dobrodelni akciji DROBTINICA, ki je potekala v nedeljo, 18.10.2015, v Lučah in v Solčavi, smo obiskovalcem razdelili živila, ki so jih  velikodušno darovali naši domačini in Pekarna Rednak iz Luč. Obiskovalci  Drobtinice so v zameno za ponujena živila darovali prostovoljne prispevke za šolski sklad.

Akcija je odličIMG_5527no uspela, saj smo v Lučah zbrali 1.430,11 €, v Solčavi pa 718,69 €. Zbrana sredstva bomo namenili za šolsko prehrano socialno šibkih učencev naše šole.

Iskreno se zahvaljujemo vsem donatorjem, ki so se tako množično odzvali in darovali živila ter vsem obiskovalcem DROBTINICE, ki so prispevali sredstva za prehrano naših otrok.

OŠ Blaža Arniča Luče,
Podružnica Solčava,
KO RK  Luče
in KO RK Solčava

Ta vnos je bil objavljen v NOVICE, OBVESTILA. Zaznamek za trajno povezavo.