Vabilo na Božični bazar in skupni roditeljski sestanek

Spoštovani starši!

Vabimo vas na skupni roditeljski sestanek,
ki bo v torek, 13. 12. 2016, ob 17.uri v telovadnici OŠ Luče.

Najprej bodo člani Ekološko-kulturnega društva za boljši svet odigrali predstavo Ujeti se ne dam. Predstava je namenjena učencem (za otroke iz vrtca je predstava verjetno prezahtevna), staršem ter zaposlenim, govorila pa bo o volji, pogumu in zaupanju vase, ki nam naredi življenje prijetno, srečno in uspešno.  Po končani predstavi  bo kratko predavanje za starše; tema je v povezavi s projektom Slovenska mreža zdravih šol, v katerega smo se vključili v tem šolskem letu. V zadnjem delu našega druženja  pa bo v jedilnici bazar, kjer bodo na voljo različni izdelki, ki so jih ustvarili otroci sami, s prostovoljnimi prispevki pa boste lahko obogatili naš šolski sklad.

Vljudno vabljeni!                                                                                         Andreja Urh
——————————————————————–________————-RAVNATELJICA

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.