TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Septembra je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja logike. Tekmovanja se je udeležilo 121 učencev od 1. do 9. razreda. Priznanje na prvi stopnji tekmovanja je osvojilo 53 učencev.

Učenci Tina Knap in Lovrenc Zagožen iz 7. razreda ter Manca Robnik iz 8. razreda so se uvrstili na naslednjo stopnjo tekmovanja, na državno tekmovanje za sedmošolce in regijsko tekmovanje za 8. in 9. razred, ki je istočasno potekalo na OŠ Ljubno. Sedmošolki Tini je do srebrnega priznanja zmanjkalo le pol točke, osmošolka Manca pa je osvojila bronasto priznanje in se skupaj z najboljšimi iz regije uvrstila na naslednjo stopnjo tekmovanja.

Na državnem tekmovanju, ki je 11. 11. 2023 potekalo na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani je osvojila SREBRNO PRIZNANJE.

Čestitam vsem tekmovalcem na vseh stopnjah tekmovanja, posebej pa seveda Manci, saj ji je do zlatega priznanja zmanjkala le ena točka.

Mentorica tekmovanja Jožica Bezovnik

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, NOVICE, TEKMOVANJA. Zaznamek za trajno povezavo.