Mladi planinci na Boču

Člani planinskega krožka smo sončno jesensko soboto, 7. 10. 2017, izkoristili za jesenski pohod. Udeležili smo se 20. srečanja osnovnošolske mladine savinjske regije na planinskem domu na Boču. Do planinskega doma smo se povzpeli po lahki poti čez Babe. Sledilo je okrepčilo, pozdravni govor in družabne igre. Po igrah smo lep sončen dan izkoristili za vzpon na vrh Boča. Vse do vrha smo hodili po gozdni učni poti, a na Boču se vzpon še ni končal, saj smo pred seboj zagledali 20 m visok razgledni stolp, na katerega smo se povzpeli po strmih stopnicah, vzpon na vrh stolpa pa nas je nagradil z lepim razgledom na Haloze, Slovenske gorice, Kozjansko, Dravsko polje in Pohorje. Utrinke s pohoda si lahko ogledate v galeriji .

Špela Kumer

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v NOVICE. Zaznamek za trajno povezavo.