TETKA JESEN

VRTEC-22-1238V sredo, 19. oktobra 2022 je bilo v vrtcu prav posebno vzdušje. Tudi letos smo vse štiri skupine pripravile praznovanje jeseni. Otroci so si izdelali denarnice za »kupovanje« na tržnici. Po glasbeno-gibalni dejavnosti se nam je na igrišču pridružila še »Tetka Jesen«, oblečena v jesenska oblačila, na hrbtu pa »koš« poln listja. Pripovedovala nam je o svoji poti do nas in delu, ki ga ima v tem času zelo veliko. Otroci so jo zavzeto poslušali in ji v zahvalo, da si je vzela čas in nas obiskala zapeli pesmice. Ker pa je že zelo dišalo po pečenem kostanju, katerega nam je pekel naš hišnik smo se skupaj odpravili na našo pripravljeno »tržnico«, kjer smo se sladkali z domačimi jesenskimi dobrotami.

Blaženka Bezovnik

Ta vnos je bil objavljen v DOGODKI, VRTEC z značkami . Zaznamek za trajno povezavo.